Шацьк прийняв меморіал чемпіонки України Галини Зуб
21 Серпня 2015 Поділитися
Шацьк прийняв меморіал чемпіонки України Галини Зуб

Поліське селище Шацьк, що на Волині, стало ареною проведення Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках та каное, присвячених пам’яті чемпіонки України Галини Зуб.

Турнір, що традиційно відбувається на базі Шацької ДЮСШ, зібрав спортсменів, тренерів, родичів Галини Зуб, її численних знайомих і шанувальників.

У змаганнях брали участь понад 170 спортсменів у складі восьми команд: три - з Волині (Луцьк, Ковель, Шацьк), дві - з Львівщини (Львів та Добротвір), команди з Чернігова та Дніпропетровська. Учасники змагалися за олімпійською системою.

Певна річ, що перед стартами учасники вшанували пам'ять видатної спортсменки хвилиною мовчання та покладанням вінка на її могилу. Майже щороку відвідують цей спортивний захід мама Галини Зуб - Єлизавета Григорівна, її сестра Любов Клімова, тренер-викладач Луцької СДЮШОР «Олімп» та брат Василь.

Проте основна увага все ж таки була прикута до виступів юнаків та дівчаток 2000, 2001, 2002 та 2003 років народження. Вихованці дитячих юнацьких спортивних шкіл з веслування на байдарках та каное змагалися у швидкості та витривалості на різних дистанціях – 200 м, 1000 м, 2000 м, 3000 м.

Сонячна погода та попутний вітер сприяли проведенню змагань на високому організаційному рівні.

Заключним етапом заходу було нагородження переможців та призерів нагородною атрибутикою від Волинського обласного відділення НОК України.

Медіа