На Рівненщині «Олімпійське літо» вийшло на фінішну пряму
21 Серпня 2015 Поділитися
На Рівненщині «Олімпійське літо» вийшло на фінішну пряму

Один із завершальних турів спортивно-масового фестивалю «Олімпійське літо» відбувся 20 серпня у санаторно-оздоровчому комплексі «Веселка», що в селі Опарипси Радивилівського району. Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області доклали максимум зусиль, щоб спортивне свято для дітей запам’яталося надовго.

Для відпочиваючих цього оздоровчого закладу була представлена спортивна програма з виконання спортивних естафет «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол» та «Фітбол». Також кожен міг взяти участь у індивідуальних конкурсах «Скакалка», «Гімнастичний», «Володар м'яча» та «Кільця».

Після вітальних слів працівників КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» діти охоче, а головне з ентузіазмом, розпочали наввипередки виконувати елементи спортивних естафет. Комусь це вдавалося напрочуд добре, а комусь ні. Проте, сама участь у подібних заходах – стимул для дітей в подальшому займатися спортом, відвідувати спортивні школи, зрештою, вести здоровий спосіб життя.

Після закінчення командних змагань та індивідуальних конкурсів, визначилися переможці та призери. Отже, перше місце здобула команда «Патріоти». Другими були «Спортсмени», а третє місце дісталося команді «Крутелики».

В індивідуальних конкурсах результати такі. У конкурсі «Скакалка» переміг Торчило Ігор. Легкобит Олена найкращою була у конкурсі «Гімнастичний». У конкурсі «Кільця» перемогу здобув Киричук Михайло. Найліпше набивав футбольний м'яч Томілович Григорій.

Переможці та призери командних змагань нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Переможцям індивідуальних конкурсів дісталися дипломи КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Медіа