НОК побажав успіхів українським борцям на ліцензійному чемпіонаті світу
01 Вересня 2015 Поділитися
НОК побажав успіхів українським борцям на ліцензійному чемпіонаті світу

Сьогодні в олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа відбулася зустріч віце-президента Національного олімпійського комітету України Равіля Сафіулліна зі збірною командою країни з вільної боротьби та стрілками з лука, на якій присутні згадали перемоги українців на перших в історії Європейських іграх та обговорили майбутній виступ борців на їхньому головному старті сезону.

Нагадаємо, з 7 по 12 вересня в американському Лас-Вегасі відбудеться чемпіонат світу зі спортивної боротьби, на якому будуть розіграні завітні путівки на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро.

На зустрічі були присутні генеральний директор олімпійського навчально-спортивного центру Конча-Заспа, Олімпійський чемпіон, член виконкому НОК Вадим Гутцайт, президент Асоціації спортивної боротьби України, Олімпійський чемпіон, член виконкому НОК Ельбрус Тедеєв, віце-президент Федерації стрільби з лука, головний тренер збірної Віктор Сидорук, начальник управління олімпійського руху НОК України, призерка Олімпійських ігор Ганна Сорокіна.

Від імені президента НОК України Сергія Бубки Равіль Сафіуллін ще раз подякував медалістам Баку-2015 за їх високі досягнення. «Дуже приємно, що в такий непростий для країни час ви продовжуєте прославляти славні традиції вітчизняного спорту й знову і знову на честь ваших перемог підіймається український прапор та лунає національний гімн», - відзначив віце-президент НОК. Він також побажав вдачі та гарних результатів українським борцям на світовій першості в Лас-Вегасі.

Під час зустрічі були відзначені чемпіони та призери І Європейських ігор, які отримали пам'ятні подарунки та сучасні гаджети від НОК України і офіційного спонсора НОК компанії «Самсунг Електронікс».

Чемпіонка світу, срібна призерка І Європейських ігор з вільної боротьби Юлія Ткач від імені спортсменів висловила слова вдячності Олімпійському комітету за постійну підтримку й пообіцяла, що спортсмени зроблять усе можливе задля гідного виступу на світовій першості.

Медіа