Керівництво НОК зустрілось з олімпійцями
24 Вересня 2015 Поділитися

Сьогодні, 24 вересня, в Олімпійському навчально-спортивному центрі (Конча-Заспа) відбулась зустріч віце-президента Національного олімпійського комітету України Равіля Сафіулліна зі збірними командами з боксу та фехтування.

У заході також взяли участь президент Федерації боксу України Володимир Продивус та віце-президент Федерації фехтування України Вадим Гутцайт.

Фехтувальники успішно виступили на Європейських іграх та чемпіонаті світу й продовжують виступати на міжнародних стартах, виборюючи олімпійські ліцензії на Олімпійські ігри в Ріо. А вже зовсім скоро боксерська дружина вирушить на ліцензійний чемпіонат світу.

«Ще свіжі у пам’яті успіхи вітчизняних спортсменів на I Європейських іграх в Баку, але по переду у вас нові випробування – Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Бажаю вам вдало пройти всі випробування та здобути право представляти країну на найпрестижніших змаганнях у кар’єрі кожного спортсмена. Не зупиняйтесь на досягнутому», - побажав Равіль Сафіуллін.

Як боксерська, так і фехтувальна команди були відзначені нагородами від Національного олімпійського комітету України та подарунками від спонсора НОК компанією «Самсунг» за успіхи на останніх стартах.

 

Медіа