Історична «бронза» чемпіонату Європи з настільного тенісу
28 Вересня 2015 Поділитися
Історична «бронза»  чемпіонату Європи з настільного тенісу

Тетяна Біленко, Ганна Гапонова та Маргарита Песоцька здобувають історичну для збірної України медаль у командній першості на чемпіонаті Європи, що проходить у Єкатеринбурзі.

З перемоги у першому поєдинку проти багаторазових чемпіонок Європи голландок наші дівчата продемонстрували, що готові взяти реванш за I Європейські ігри в Баку і здобути медалі Старого Світу.

Впевнено здолали українки і сильну збірну Португалії і з першого місця вийшли зі своєї групи, де в 1/4 фіналу на них чекали чешки. Саме цій команді наші дівчата на Іграх в Баку поступились у боротьбі за 3 сходинку п’єдесталу, але на цьому турнірі все було інакше і ми – у півфіналі, а це означає, що мінімум «бронза» у наших дівчат вже є.

За вихід до фіналу українкам потрібно було здолати збірну Румунії. Зовсім трохи нашим дівчатам не вистачило, щоб боротись за найвищу нагороду чемпіонату Європи, але медалі бронзового ґатунку – справжній успіх, адже до цього жодна команда як жіноча так і чоловіча за всю історію Незалежності не піднімалась на п’єдестал пошани.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав дівчат з блискучим виступом на чемпіонаті Європи. «Ось як командний дух та впевненість у власних силах призводить до таких історичних подій і медальних здобутків», - йдеться у привітанні.

 

Останнє в медіа