14 жовтня у Чернігові урочисто відзначили День захисника України
16 Жовтня 2015 Поділитися
14 жовтня у Чернігові урочисто відзначили День захисника України

У святкових заходах до Дня захисника України взяли участь перші особи міста та області, народні депутати, велика делегація чернігівського гарнізону Збройних Сил України та інших силових структур, представники добровольчого і волонтерського рухів, органів державної виконавчої влади і органів місцевого самоврядування області, Українського інституту національної пам’яті, учасники АТО та їх родини.

З нагоди Дня захисника України чернігівці та гості обласного центру могли оглянути виставку бойової техніки та спорядження на Красній площі, побачити виступ Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ.
Опівдні розпочалася концертна мистецько-розважальна програма, згодом відбулося проведення спортивних змагань «Козацькі розваги», які підготували Департамент сім'ї, молоді та спорту ОДА спільно з обласним осередком Національного олімпійського комітету України.
Чоловіки та жінки, хлопці і дівчата, усі брали у спортивному дійстві. Наші козаки змагалися в перетягуванні канату, підніманні гирі та в армреслінгу. Діти змагалися в естафеті. Усі учасники були нагороджені грамотами та сувенірами, а переможці отримали кубки та футболки від Чернігівського обласного відділення НОК України та благодійного фонду "Поліський оберіг".
Кіно-спортивне шоу "Соколиного хутору" зібрало сотні чернігівців та гостей на схилах біля храму.
Фінальним акордом світових заходів була концертна програма «Покрівонька - рідна мати» академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» .

Медіа