Спортивний комплекс «Епіцентр» відкрито у Кам'янець-Подільському
19 Жовтня 2015 Поділитися
Спортивний комплекс «Епіцентр» відкрито у Кам'янець-Подільському

16 жовтня у Кам'янець-Подільському під патронатом президента Федерації важкої атлетики України, члена виконкому Національного олімпійського комітету України Олександра Гереги було відкрито важкоатлетичний спортивний комплекс «Епіцентр».

Це вже третя за рік спортивна споруда у Хмельницькій області, яка збудована завдяки Олександру Герезі.

Площа комплексу становить близько 1800 квадратних метрів і включає в себе два спеціалізованих важкоатлетичних зали на 12 та 11 помостів (для початківців та атлетів вищої спортивної майстерності), готель на 36 місць, їдальню для спортсменів, тренажерний зал, реабілітаційний блок (масажний кабінет, сауна, гідромасажний бокс).

Участь у церемонії відкриття комплексу взяли почесні гості: віце-президент Національного олімпійського комітету Равіль Сафіуллін, радник Міністра молоді та спорту України, призер Олімпійських ігор, член виконкому НОК України Ніна Уманець, народний депутат України Володимир Мельниченко, художник і громадський діяч Сергій Поярков, мер Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич, віце-президент Федерації важкої атлетики Іван Черноног, директор спорткомплексу «Епіцентр» Вадим Рудяк і головний винуватець свята - Олександр Герега.

На цю знакову для краю подію прибули також представники спортивної громадськості з багатьох міст і районів області, в тому числі члени Хмельницького обласного відділення НОК України Віктор Флентін, Микола Солопчук, Леонід Гурман, Степан Павловський, в.о. начальника управління молоді та спорту Хмельницької ОДА Сергій Заяц.

Саме тут в 1950-их роках перший український рекордсмен світу Костянтин Павленко почав розвивати важку атлетику в місті, яку нині культивують в Кам'янець-Подільському національному університеті.

Під час урочистої частини заходу керівництво Федерації важкої атлетики відзначило цінними призами членів юнацької, юніорської та молодіжних збірних команд за успіхи у 2015 році на міжнародних змаганнях.

Також почесні гості на згадку про пам'ятну подію взяли участь у символічній церемонії та висадили 7 дерев перед новим спорткомплексом.

Першими ж випробовували поміст нового суперсучасного спортивного комплексу учасники чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків до 13 і до 15 років, який проходить з 17 по 19 жовтня.

Медіа