На Вінниччині відкрили універсальний майданчик з синтетичним покриттям
19 Жовтня 2015 Поділитися
На Вінниччині відкрили універсальний майданчик з синтетичним покриттям

18 жовтня у м. Бар (Вінницька область), на районному стадіоні відбулося урочисте відкриття універсального спортмайданчика з синтетичним покриттям «Спорт-Смайл».

В заході, що пройшов за підтримки відділення НОК України Вінницької області і управління у справах, сім'ї, молоді та спорту бласної державної адміністрації, взяли участь представники обласної, районної та міської влади, спортивної громадськості.

Почесне право перерізати червону стрічку було надано голові районної державної адміністрації Володимиру Саволюку, голові райради Михайлу Піддубному, ветеранам спорту Леоніду Голодюку, Олександру Кухарчуку, Валентину Скоричу.

Йшлося, що універсальний спортмайданчик, з 2008 року стояв недобудованим, але завдяки спільним зусиллям районної і міської влади, обласного керівництва, Державного фонду регіонального розвитку вдалося завершити проект. Подія відкриває нову сторінку в житті колективу спортивної школи, про більш ніж півстолітню історію якого присутнім на святі могли «розповісти» розміщені на біг-бордах фотосвітлини.

Присутніх привітав начальник управління у справах, сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, срібний призер ХХVII Олімпійських ігор в Сіднеї Сергій Чернявський. Він вручив директору Барської РДЮСШ «Колос» Олегу Голодюку м'ячі.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся голова відділення НОКУ учасник чотирьох Олімпійських ігор, дворазовий срібний призер Олімпіади-1992 Павло Хникін. Він передав керівнику спортшколи олімпійський прапор з побажаннями, щоб вихованці РДЮСШ здобували навіть олімпійські перемоги.

– Таких сучасних багатофункціональних спортивних майданчиків дуже бракує на Вінниччині. Навіть в обласному центрі їх обмаль. Чудово, що в Барі спромоглися об'єднати зусилля спонсорів і влади для побудови важливого спортивного об'єкту, – зазначив Павло Хникін.

Святкового настрою учасникам урочистостей додали музичні номери.

А згодом всі бажаючі мали можливість подивитися захоплюючий футбольний матч між командами ветеранів з Бара і Літина, які із задоволенням випробували зручність майданчика.

Останнє в медіа