Делегація НОК взяла участь в Європейському форумі атлетів
20 Жовтня 2015 Поділитися
Делегація НОК взяла участь в Європейському форумі атлетів

В Братиславі (Словаччина) відбувся 8-й Європейський форум атлетів, який зібрав глав Комісій атлетів, представників національних комітетів та спортсменів з 36 країн континенту.

Україну на заході представили олімпійські медалісти: віце-президент Комісії атлетів Європейських Олімпійських Комітетів Наталія Добринська, член Комісії ЄОК «Спорт і навколишнє середовище», голова Комісії НОК «Жінки та спорт» Інга Бабакова, голова Комісії атлетів НОК Олена Говорова, керівник служби президента НОК Юрій Тамм.

Напередодні Олімпійських ігор-2016 на форумі була розглянута низка актуальних питань. Зокрема, провідні спеціалісти галузі виступили з доповідями щодо нової антидопінгової програми, програм Олімпійської солідарності МОК, можливостей розвитку кар'єри спортсменів, проведення перших в історії Європейських ігор.

Доповіді про роботу у своїх напрямках також представили члени Комісії атлетів ЄОК.

Особливу цікавість викликав виступ Наталії Добринської про І Європейські ігри в Баку та ХІІІ Європейський юнацький олімпійський фестиваль в Тбілісі, на які наша співвітчизниця була делегована ЄОК. Олімпійська чемпіонка надала увагу великому значенню цих змагань, які відіграють суттєву роль у кар'єрі та розвитку кожного спортсмена.

На форумі була презентована нова платформа (HUB) в інтернеті, тобто нова стратегія спілкування спортсменів. У планах організаторів програми зібрати усю інформацію зі світу спорту для атлетів в одному ресурсі, починаючи від важливих документів, закінчуючи історіями самих спортсменів.

Також було обговорене питання щодо створення олімпійського телеканалу, використання спортсменами соціальних мереж на Олімпійських іграх в контексті реклами особистих спонсорів.

Під час візиту у Братиславу Олена Говорова та Інга Бабакова передали також олімпійську літературу, видану НОК України у співпраці з Олімпійською академією, у спортивний ліцей Риму Liceo Sportivo Archimede-Pacinotti.

Медіа