Меморіал заслуженого тренера України Володимира Стадніка
20 Жовтня 2015 Поділитися
Меморіал заслуженого тренера України Володимира Стадніка

У Хмельницькому проведено Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед жінок «Меморіал заслуженого тренера України Володимира Стадніка».

Змагання відбулися на килимах спеціалізованого залу Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з ініціативи і підтримки членів його родини.

Саме тут зросли місцеві борчині, котрі першими для України здобули медалі на офіційних міжнародних змаганнях: Тетяна Комарницька – двічі перемагала на чемпіонатах Європи, а Ірина Мерлені – тричі здобувала звитяги на світових першостях і підкорила олімпійську вершину у 2004 році.

Серед плеяди талановитих борців – вихованців Володимира Стадніка, найбільшого успіху досяг його син Андрій, який зумів піднятися на п'єдестал Ігор–2008.

Віддати шану видатному тренеру на турнір прибули 76 спортсменок з 11 областей і м. Києва, Румунії, Азербайджану та Польщі, серед них чимало титулованих борчинь – переможців та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Юнацьких Олімпійських ігор.

На урочистому відкритті були присутні: фундатор вільної боротьби в Хмельницькому, член виконкому Хмельницького обласного відділення НОК України Віктор Барбалюк, в.о. начальника Управління молоді і спорту ОДА Сергій Заяц, керівники Асоціації спортивної боротьби України, обласної федерації вільної боротьби, члени родини і друзі Володимира Стадніка.

В ході цікавих сутичок перемоги у своїх вагових категоріях здобули:

Когут Олександра (48кг, Львів);Благіня Юлія (53кг, Львів);Лавренчук Тетяна (55кг, Львів);Жидачевська Катерина (60кг, Львів);Ткач Юлія (63кг, Львів);Белінська Анна (69кг, Херсон);Бурмістрова Катерина (75кг, Суми).

По три призових місця в активі борчинь з Польщі, Румунії та Азербайджану.

Бронза у ваговій категорії 58кг дісталася хмельничанці Ользі Щебетюк.

Переможців та призерів нагороджував оригінальними медалями, грамотами та грошовими винагородами призер Олімпійських ігор з дзюдо, друг родини Стадників - Роман Гонтюк.

Медіа