У Херсоні відбувся День спорту, присвячений 25-річчю НОК України
21 Жовтня 2015 Поділитися
У Херсоні відбувся День спорту, присвячений 25-річчю НОК України

З нагоди 25-річчя Національного олімпійського комітету України під патронатом Херсонського обласного відділення НОК у Херсонському державному університеті відбувся третій, вже традиційний, день спорту.

На урочистому відкритті змагань перед присутніми виступив ректор університету Василь Стратонов: «Знаю, що ви сильні не тільки духом, але й фізично. І сьогодні покажете всі свої вміння та навички», – наголосив очільник закладу.

Також на відкритті виступив голова Херсонського обласного відділення НОК України Сергій Кірсанов, який також подарував ректорові ХДУ кілька примірників книг про видатних спортсменів України, а спортклубу «Еллада» – м'ячі.

Під час свого виступу декан факультету фізичного виховання та спорту Борис Кедровський вручив грамоти студентам ФФВС – переможцям міжнародних та всеукраїнських змагань з різних видів спорту.

До програми дня спорту було включено крос, спартакіади з волейболу серед дівчат та юнаків, з шахів та з міні-футболу, показове тренування секції туризму та скелелазіння СК «Еллада».

Медіа