Сергій Бубка відвідав тренування збірної України з фехтування
27 Жовтня 2015 Поділитися

Сьогодні президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка завітав на олімпійську базу в Конча-Заспу на тренування лідерів нашої збірної з фехтування.

Нагадаємо, що на останньому чемпіонаті світу, який відбувся у Москві з 13 по 19 липня, збірна України виборола 3 медалі. «Золото» на рахунку нашої команди шпажистів у складі Анатолія Герея, Дмитра Карюченка, Максима Хвороста, Богдана Нікішина. Шаблістки - Ольга Харлан, Олена Вороніна, Аліна Комащук, Олена Кравацька здобули «срібло», а бронзові нагороди в активі команди шпажисток – Яни Шемякіної, Ксенії Пантелєєвої, Олени Кривицької та Анфіси Почкалової.

Українські фехтувальники продовжують плідну підготовку до Олімпійських ігор-2016. На даний момент триває ліцензійний відбір, який у фехтувальників відбувається за рейтинговою системою. Остаточний рейтинг буде підведений у квітні 2016 року.

Під час зустрічі зі спортсменами Сергій Бубка відзначив, що українська школа фехтування має славні традиції.

«Імена уславлених українських фехтувальників – Григорія Крісса, Вадима Гутцайта, Сергія Голубицького, Георгія Погосова та багато інших відомі в усьому світі. Чудово пам’ятаємо блискучі виступи наших фехтувальників на останніх Олімпійських іграх: незабутня перемога наших шаблісток в Пекіні-2008, «золото» шпажистки Яни Шемякіної та «бронза» шаблістки Ольги Харлан в Лондоні-2012», - сказав президент НОК.

Він також нагадав, що Ольга Харлан є рекордсменкою за отриманням нагороди найкращого спортсмена місяця в України (вісім разів) та за підсумками 2014 року була визнана найкращою спортсменкою року в Україні.

Сергій Бубка поспілкувався з фехтувальниками, обговорив з ними нагальні питання, вручив пам’ятні подарунки НОК та побажав нових успіхів на шляху до олімпійського Ріо-де-Жанейро.

Відзначимо, що візит головного олімпійця країни до команди з фехтування став продовженням систематичних зустрічей керманича НОК з українськими спортсменами та реалізації політики Олімпійського комітету щодо максимальної підтримки та уваги до атлетів і тренерів, надання регулярного сприяння їх підготовці.

Нагадаємо, що днями Сергій Бубка завітав на тренування збірної України зі спортивної гімнастики, ознайомившись з експлуатацією нового гімнастичного килиму для вільних прав, яким наших гімнастів забезпечив Національний олімпійський комітет.

Медіа