Львівщина гідно вшанувала чемпіонів та призерів перших Європейських ігор 2015 року
05 Листопада 2015 Поділитися
Львівщина гідно вшанувала чемпіонів та призерів перших Європейських ігор 2015 року

4 листопада у Львівській обласній державній адміністрації за участю заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак, представників спортивної громадськості та численних журналістів відбулася урочиста церемонія відзначення чемпіонів та призерів перших Європейських ігор в Баку.

Спортсменам та їх тренерам були вручені Почесні грамоти і Подяки Львівської обласної державної адміністрації, а також сертифікати на одержання грошових винагород.

Зокрема, спортсмени Львівщини, які посіли в столиці Азербайджану перше місце отримали з обласного бюджету по 25 тис грн., срібні призери – по 20 тис грн., бронзові медалісти – по 15 тис грн. Грошові винагороди з обласного бюджету отримали й персональні тренери спортсменів.

«Дуже приємно, що сьогодні є люди, які присвячують спорту своє життя і досягають таких висот. Цим ви вкотре доводите, що Львівщина є найкращою й у спортивних досягненнях. І нехай ці здобутки будуть лише початком перемог, які нас чекають попереду», - наголосила Ірина Гримак.

Слова щирої подяки від імені усіх спортсменів промовив майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, переможець Євроігор-2015 Маркіян Івашко.

Варто зауважити, що на І Європейських Іграх, національна збірна команда України здобула 46 нагород. У її складі львів’яни вибороли 11 медалей: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових.

Медіа