В Києві представлено склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України
05 Листопада 2015 Поділитися
В Києві представлено склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України

Сьогодні Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення з метою широкого інформування суспільства відбулося представлення новообраних членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Нагадаємо, 15 листопада віце-президента Національного олімпійського комітету України Володимира Бринзака було обрано членом Наглядової ради НСТУ у сфері фізичного виховання та спорту за найбільшою кількістю голосів серед усіх кандидатів.

Раніше кандидатура Володимира Бринзака була рекомендована до Наглядової ради НСТУ Виконкомом і Генеральною асамблеєю Національного олімпійського комітету.

Під час сьогоднішнього заходу віце-президент НОК України привітав новообраних колег Наглядової ради НСТУ.

«Впевнений, що нам потрібно працювати, як у спорті, на результат. Для кожного спортсмена найголовніше завдання – це Олімпійські ігри. До своєї мети кожен атлет йде шляхом щоденної копіткої роботи з чесним, відповідальним та професійним відношенням. Так само й нам – членам Наглядової ради НСТУ - треба підійти до створення суспільного мовлення, щоб зробити гарний продукт для наших наступних поколінь», - додав Володимир Бринзак.

Відзначимо, суспільне мовлення – це альтернатива державному та комерційному мовленню. Суспільне мовлення здійснюють суспільні медіа: суспільне телебачення та суспільне радіо, які не належать на державі, ні окремим політичним силам, приватним особам чи компаніям, інтереси яких вони забезпечують.

Основними повноваженнями Наглядової ради НСТУ є: визначення основних напрямків діяльності суспільного мовника, затвердження редакційного статуту та нагляд за його дотриманням, обрання членів правління та голови правління, обрання членів та голови ревізійної комісії, яка контролює фінансово-господарську діяльність.

До Наглядової ради НСТУ входять по одному представнику від депутатських фракцій і груп Верховної Ради України поточного скликання та дев'ять членів від всеукраїнських громадських об'єднань, основним видом діяльності яких є діяльність:

1) у сфері освіти;

2) у сфері науки;

3) у сфері фізичного виховання та спорту;

4) у сфері журналістики;

5) у правозахисній сфері;

6) у сфері захисту інтересів дітей та молоді;

7) у творчій сфері;

8) у сфері місцевого самоврядування;

9) у сфері захисту прав осіб з особливими потребами.
 

Медіа