Сергій Бубка вшанував медалістів Всесвітніх ігор військовослужбовців
06 Листопада 2015 Поділитися
Сергій Бубка вшанував медалістів  Всесвітніх ігор військовослужбовців

Сьогодні президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка взяв участь у вшануванні медалістів VI Всесвітніх ігор серед військовослужбовців, які з 2-11 жовтня відбувались в м. Мунжеон (Республіка Корея).

На престижному форумі 65 українців у 9 видах спорту (вільна та греко-римська боротьба, вітрильний спорт, кульова стрільба, легка атлетика, плавання, сучасне п'ятиборство, фехтування, дзюдо) здобули 26 медалей (5 золотих, 9 срібних та 12 бронзових).

В загальнокомандному заліку серед 117 країн-учасниць наша команда посіла високе 10 загальнокомандне місце.

Головний олімпієць країни разом із Міністром оборони України Степаном Полтораком і Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим вручили героям Ігор грошові премії, нагороди та пам'ятні подарунки.

«Менше року відділяє нас від найголовнішого старту чотириріччя – Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року. Приємно відзначити, що на сьогоднішній день 33 спортсмени Збройних Сил України вже здобули заповітні путівки до олімпійського Ріо-де-Жанейро. Впевнений, що VІ Всесвітні ігри серед військовослужбовців відіграють позитивну роль у підготовці до Олімпійських ігор та стануть гарним запалом для вдалого виступу в Ріо-де-Жанейро», - відзначив у своєму зверненні до медалістів змагань Сергій Бубка.

Президент НОК висловив вдячність Міністерству оборони України та особисто Степану Полтораку за постійну підтримку, вагомий внесок у розвиток українського спорту та розбудову спортивної інфраструктури: «В цей непростий для нашої країни час така увага до популяризації спорту, сприяння у вихованні здорової молоді вкрай важлива та відчутна. Приємно, що в нашій країні за прикладом багатьох країн Європи значна кількість провідних спортсменів знаходиться у лавах Збройних Сил. Ця гарна практика відіграє велику роль у вихованні здорової та сильної нації. Ми чудово розуміємо, що лише виховання здорової молоді сприяє розвитку спорту, зростанню нових чемпіонів», - наголосив Сергій Бубка, вручивши пану Міністру подяку та пам'ятний символ від Олімпійської родини України.

Під час заходу за внесок в успішний виступ української команди президент НОК отримав відзнаку Міністерства оборони України – медаль «Знак пошани», що є найвищою нагородою для цивільних осіб.
 

Медіа