Найкращі батутисти Планети розіграють медалі чемпіонату світу та олімпійські ліцензії
10 Листопада 2015 Поділитися
Найкращі батутисти Планети розіграють медалі чемпіонату світу та олімпійські ліцензії

З 26 по 29 листопада в Оденсе (Данія) відбудеться 31-й чемпіонат світу зі стрибків на батуті, акробатичній доріжці та подвійному міні-трампліні.

На світовому спортивному форумі найкращі батутисти Планети боротимуться не лише за медалі першості, а й розіграють ліцензії на Ігри ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

В Данії Україну представлятимуть 16 спортсменів, які вирушать на турнір 22 листопада.

Відзначимо, що для здобуття заповітної путівки у Ріо на чемпіонаті світу спортсмену потрібно потрапити в фінальну «вісімку» як в особистих, так і в синхронних дисциплінах.

Якщо атлет не потрапляє у фінал, то в нього залишаються шанси поборотися за ліцензію, увійшовши у ТОП-17 світової першості. Останні п'ять путівок на Олімпійські ігри між цими спортсменами будуть розіграні на кваліфікаційному відбірковому турнірі, який відбудеться у квітні 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Склад збірної України.

Чоловіки: Дмитро Собакар, Антон Давиденко, Микола Просторов, Дмитро Бєдєвкін, Віктор Кифоренко, Станіслав Стаценко, Микита Стаценко, Олег Аксамітний.

Жінки: Наталія Москвіна, Марина Кийко, Ганна Бакуновицька, Діана Тувакбаєва, Катерина Баєва, Дар'я Алєксєєва, Олена Орлова, Світлана Боровикова.

Медіа