Черговий випуск програми «Вперед, на Олімп!» в ефірі
13 Листопада 2015 Поділитися
Черговий випуск програми «Вперед, на Олімп!» в ефірі

Завтра, 14 листопада, в ефірі телеканалу «ЕРА» за підтримки Національного олімпійського комітету України вийде черговий випуск програми «Вперед, на Олімп!».

В новому випуску програми спортивні вболівальники дізнаються багато цікавого про такий чудовий вид спорту як спортивна гімнастика.

Ви матимете можливість ще ближче познайомитися з найкращим спортсменом України 2014 року, новоспеченим срібним призером чемпіонату світу зі спортивної гімнастики Олегом Верняєвим, який першим з українських гімнастів здобув ліцензію на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро.

Також в програмі «Вперед, на Олімп!» любителі спорту побачать, як масштабно та яскраво Львівщина відсвяткувала 100 днів до старту II зимових Юнацьких Олімпійських ігор (ЮОІ), які з 12 по 21 лютого прийматиме Ліллехаммері.

Отже, завтра, 8:40 - телеканал «ЕРА». Буде дуже цікаво!

Шанувальники спорту, які не матимуть можливість подивитися програму в ефірі, зможуть це зробити в понеділок на нашому сайті, на каналі НОК http://www.youtube.com/user/ukrnoc?feature=mhee чи на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах http://vk.com/olympicua, https://www.facebook.com/olympicua та https://plus.google.com/+OlympicUA/posts.

Останнє в медіа