Сергій Бубка взяв участь у засіданні Комісії НОК «Жінки та спорт»
01 Грудня 2015 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у засіданні Комісії НОК «Жінки та спорт»

Сьогодні в Олімпійському домі відбулося засідання Комісії Національного олімпійського комітету України «Жінки та спорт» на чолі з її головою, призеркою Олімпійських ігор, членом Комісії ЄОК «Спорт та навколишнє середовище» Інгою Бабаковою та за участю президента НОК України Сергія Бубки.

Під час звернення до членів Комісії керманич НОК зазначив: «Зараз в світовому олімпійському русі велика увага приділяється підвищенню ролі жінок в спорті, їх залученню до найважливіших місій. Гендерна політика є одним з пріоритетів у діяльності Національного олімпійського комітету України і при цьому ми хотіли б поділитися нашим досвідом і досягненнями в цій галузі».

Він відзначив, що великий вклад у розвиток та популяризацію олімпійського руху в Україні саме на рахунку жінок.

Сергій Бубка нагадав, що в 2013 році НОК підписав Брайтонську Декларацію «Жінки та спорту», яка містить принципи та кроки, спрямовані на активізацію залучення жінок до спортивної діяльності, забезпечуючи їм можливість виконувати будь-які функції та обіймати будь-які посади.

Під час засідання заступником голови Комісії було обрано Ольгу Криницьку.

На заході присутні підвели підсумки роботи у період 2014-2015 років, обговорили стратегічні напрямки роботи Комісії на наступний рік, розглянули пілотний проект зі створення реєстру спортсменів у бібліотеці Миколаєва тощо.
 

Останнє в медіа