На Волині визначили найсильніших селян
03 Грудня 2015 Поділитися
На Волині визначили найсильніших селян

Фінальні змагання сільських спортивних ігор Волині, присвячені Дню працівника сільського господарства, відбулись на Волині.

Найсильніших визначали у таких дисциплінах: настільний теніс, гирьовий спорт, армспорт (боротьба на руках), шахи та шашки.

На урочистому відкритті свята учасників тепло привітали голова Волинського обласного відділення НОК України Роман Карпюк, заступник голови обласного відділення НОК Микола Зайченко, голова облради ВФСТ «Колос» Анатолій Кліш та головний суддя змагань Андрій Булковський.

На змагання завітали представники 12 районів області та їх вболівальники, які палко підтримували своїх спортсменів.

В одному з найпопулярніших видів спорту в світі – настільному тенісі, серед жінок другий рік поспіль І місце здобула спортсменка з Горохівщини Тетяна Янюк, серед чоловіків – представник Луцького району Олександр Янчук.

Найбільш довгоочікуваними були змагання з армспорту, в яких перемогли: представниця Маневицького району Олена Палій та Андрій Дерев’яненко з Ратнівського району, якому не було рівних серед чоловіків.

В змаганнях з гирьового спорту перемогу здобув Вадим Сокол (Горохівський район). В змаганнях з шашок та шахів впевнену перемогу вибороли представники команди Луцького району.

Переможців та призерів змагань нагородили дипломами, медалями та кубками обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

 

Медіа