Юні важкоатлети вийшли на поміст у Волині
09 Грудня 2015 Поділитися
Юні важкоатлети вийшли на поміст у Волині

Більш як 100 спортсменів з 8 областей України взяли участь у чемпіонаті ВФСТ «Колос» АПК України з важкої атлетики серед учнів ДЮСШ на призи першого майстра спорту серед сільських спортсменів Андрія Хвесика.

На урочистому відкритті учасників і гостей змагань тепло привітали голова обласного відділення НОК України Роман Карпюк, голова облради ВФСТ «Колос» Анатолій Кліш, заступник голови обласного відділення НОК України Микола Зайченко, майстер спорту з важкої атлетики, який в наступному році відзначить 90-ий день народження Андрій Хвесик та інші почесні гості.

В неофіційному командному заліку перемогу в турнірі святкували господарі – вихованці ОДЮСШ «Колос» Волинської облради ВФСТ «Колос», другими стали представники Львівської області, треті місця розділили між собою юні важкоатлети Київської та Рівненської областей.

Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами організаторів змагань – Волинського обласного відділення НОК України, Центральної та обласної рад ВФСТ «Колос» АПК України.

Медіа