У Дніпропетровську відбувся ІІ турнір пам’яті заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелка
09 Грудня 2015 Поділитися
У Дніпропетровську відбувся  ІІ турнір пам’яті  заслуженого працівника фізкультури і спорту України Анатолія Габелка

Вихідними у Дніпропетровську відбулись матчі фінального етапу ІІ турніру пам’яті заслуженого працівника фізкультури і спорту України, видатного діяча олімпійського руху країни Анатолія Габелка.

Цього року у змаганнях, організованих обласним відділенням НОК України, взяли участь 17 команд 2004 року народження з усіх районів Дніпропетровська.

Фінальні ігри пройшли на базі СШ №94 Ленінського району, де довгі роки працював Анатолій Федорович, і свого часу ставав переможцем «Золотої шайби», створивши дуже сильний футбольний колектив, який боровся за найвищі місця в місті і країні.

Тут пам’ятають і шанують пам'ять Анатолія Габелко, про що були слова директора школи і соратника Анатолія Федоровича з організації заходів в Ленінському районі - Володимира Крижанівського. До слова, саме Володимир Миколайович взяв активну участь в обладнанні обіцяної торік дошки пам'яті в СШ №103, яка була урочисто відкрита перед фінальними іграми.

Перемогу у цьогорічному турнірі святкували футболісти СШ №70.

Після закінчення змагань, всі учасники фінальної частини отримали індивідуальні подарунки з символікою НОК України, а також - набори футбольних м'ячів, грамоти та Кубки.

Спеціальними призами від партнерів Дніпропетровського обласного відділення НОК України - компанії PFSOFT були нагороджені кращі гравці кожної з команд-учасниць.

Ну а головну родзинку турніру - спеціальний перехідний Кубок ручної роботи, виготовлений на Івано-Франківщині за допомогою друга Анатолія Габелко Ігоря Шкоропаняка був вручений переможцям цього року - СШ №70!

Вдова Анатолія Габелка Валентина Василівна подякувала всім за те, що «пам’ятають людину з великої літери, який все життя віддав спорту, дітям та організації таких турнірів і заходів».

За словами організаторів людина жива, поки про неї пам’ятають, а тому такі турніри зобов'язані бути й проводитися з року в рік, збираючи з кожним роком все більше число учасників. 

Медіа