Президент АНОК шейх Аль-Сабах отримав звання почесного доктора НУФВСУ
16 Грудня 2015 Поділитися

Сьогодні в рамках святкування 25-річчя Національного олімпійського комітету України до Національного університету фізичного виховання та спорту України з візитом завітали президент Асоціації Національних олімпійських комітетів шейх Аль-Сабах, президент НОК України Сергій Бубка, керівники Національних олімпійських комітетів інших країн.

Почесних гостей зустрічали ректор НУФВСУ Євгеній Імас, керівник Міжнародного центру олімпійських досліджень та олімпійської освіти, президент Олімпійської академії України Марія Булатова, викладачі та студенти вузу.

Під час візиту відбулось відкриття олімпійської бібліотеки в структурі Міжнародного центру олімпійських досліджень та освіти.

Також почесні гості ознайомилися з роботою Центру, яку презентувала пані Булатова.

Шейх Аль-Сабах відзначив, що за 25 років НОК України спільно з Олімпійською академією провели величезну роботу щодо впровадження освітніх та наукових програм.

«Я вже не вперше в Україні й мені дуже приємно бачити чудовий результат спільної колосальної роботи Олімпійського комітету з Олімпійською академією. Ваша діяльність заслуговую найвищої оцінки та похвали. Впевнений, ми й надалі будемо підтримувати ваші ініціативи», - сказав поважний гість.

Нагадаємо, в 2013 році спільно з Національним олімпійським комітетом України та Олімпійською академією України на базі університету було створено Міжнародний центр олімпійських досліджень та олімпійської освіти, який співпрацює з понад 150 національними та більш як 50 міжнародними організаціями.

До цього часу протягом 20 років цей центр, у ранзі національного, проводив величезну роботу в популяризації олімпійських ідеалів та укріпленні олімпійських цінностей.

Відзначимо, що в світі функціонує лише три міжнародних центра олімпійських досліджень та олімпійської освіти.

Також сьогодні під час засідання Вченої ради університету президент АНОК шейх Аль-Сабаху отримав звання почесного доктора наук НУФВСУ.

Відзначимо, що звання почесного доктора університету вже мають 23 видатних вчених та фахівців, зокрема, почесний президент МОК Жак Рогге, президент Міжнародної Олімпійської Академії Ісідорос Кувелос, члени Виконкому МОК Сергій Бубка, член МОК Валерій Борзов та інші.

Медіа