В Києві триває семінар-нарада НОК України з олімпійськими відділеннями
16 Грудня 2015 Поділитися
В Києві триває семінар-нарада НОК України з олімпійськими відділеннями

Сьогодні в українській столиці за участю керівників усіх регіональних осередків Національного олімпійського комітету України розпочав роботу щорічний Всеукраїнський семінар-нарада.

У відкритті заходу взяв участь президент НОК України Сергій Бубка.

У своєму вступному слові головний олімпієць країни привітав представників регіональних відділень з 25-річчям НОК України, а також вручив їм нагороди Олімпійського комітету.

«Протягом цих років крок за кроком ми разом рухалися вперед, постійно удосконалюючись, стаючи все міцнішими. Вважаю, що багато чого нам з вами на цьому шляху вдалося», - сказав він.

Керманич НОК також відзначив: «Сьогодні ми можемо сміливо говорити про потужний, авторитетний та впливовий Національний олімпійський комітет України. Безперечно, це наш спільний результат. Внесок регіональних відділень, усіх наших колег на місцях в успіх та ефективність діяльності Національного олімпійського комітету важко переоцінити».

Сергій Бубка накреслив, що зараз вкрай необхідна консолідація зусиль з усіма суб'єктами олімпійського руху щодо збереження та розвитку матеріально-технічної бази, професійних кадрів як провідних атлетів, так і тренерського складу у цей непростий період на шляху підготовки атлетів до Олімпійських ігор, Юнацьких Олімпійських ігор, олімпійських фестивалів.

В рамках семінару-наради детально обговорюється взаємодія НОК України з регіональними відділеннями у поточному році, плани та перспективи роботи на наступний рік.

Представники олімпійських осередків прозвітують про свою діяльність у 2015 році, поділяться ідеями та пропозиціями щодо покращення ефективності роботи у 2016 році.

Нагадаємо, що Всеукраїнський семінар-нарада є традиційним щорічним заходом НОК України, який проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм.

Медіа