Конкурс дитячого малюнку «Спорт очима дітей»
17 Грудня 2015 Поділитися
Конкурс дитячого малюнку «Спорт очима дітей»

Навчально-виховний комплекс «Колегіум» м. Рівне відноситься до переліку шкіл олімпійської освіти, тому не випадково, що саме тут велику увагу приділяють заходам олімпійської тематики.

Нещодавно у закладі підвели підсумки шкільного конкурсу дитячих малюнків «Спорт очима дітей», присвячений 25-річчю утворення Національного олімпійського комітету України. Участь у конкурсі взяли учні 1-11 класів, проте найактивнішими були наймолодші учасники, котрі представили на розгляд журі 78 малюнків.

Понад 90 робіт загалом було представлено на виставці. Журі ж обрало три найдостойніші роботи, автори яких отримали з рук голови Рівненького обласного відділення Національного олімпійського комітету Миколи Петренчука сувеніри НОК України. Не залишились осторонь й інші учасники конкурсу – кожен з них отримав пам’ятні сувеніри на згадку.

Спеціальний та ексклюзивний подарунок вручили почесному гостю керівник підліткового клубу «Сучасник» Валентина Кулінка та її донька Олександра, учениця 3-А, які разом виготовили олімпійську композицію у стилі «квілінг» до 25-річчя створення НОК України.

Адміністрація та педагогічний колектив НВК «Колегіум» висловили щиру подяку голові обласного відділення НОК України Миколі Петренчуку за підтримку в організації освітньої діяльності та проведенні олімпійських заходів на базі навчального закладу. Подяку вручив директор школи Петро Куделя.

Організував шкільний конкурс – вчитель фізичного виховання Олег Левенець. По завершенню шкільного туру, усі роботи візьмуть участь в обласному конкурсі на кращий малюнок олімпійської тематики.

 

Медіа