Комсомольськ відзначив ювілей НОК України
22 Грудня 2015 Поділитися
Комсомольськ відзначив ювілей НОК України

Міське відділення Національного олімпійського комітету України в м. Комсомольську Полтавської області протягом місяця проводило творчий конкурс «Україна – олімпійська», що був присвячений 25-річчю заснування НОК України.

У конкурсі взяли участь учні 4-7 класів загальноосвітніх шкіл міста, загалом на розгляд журі надійшло понад 400 робіт.

Комісія, до якої були залучені і представники відділу освіти, і відділу культури та туризму, директор художньої школи міста серед усіх представлених робіт обрала 20 кращих, в яких найбільш цікаво розвернуто тематику України у спорті, своє бачення олімпійського руху, фізичної культури в житті кожної людини.

В урочистій церемонії нагородження фіналістів взяли участь члени Виконкому відділення НОК України в м. Комсомольську. Всі призери та переможці отримали грамоти і подарунками від Полтавського обласного відділення НОК України та відділення НОК України в м. Комсомольську.

Святкування з нагоди 25-річчя Національного олімпійського комітету також пройшло і на базі професійного будівельного ліцею міста. Під час заходу були відзначені найактивніші учні закладу, які отримали грамоти та відзнаки Полтавського обласного відділення НОК України.

 

Медіа