Виставка до ювілею НОК України
28 Грудня 2015 Поділитися
Виставка до ювілею НОК України

В офісі Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України з 20 грудня розгорнуто виставку з 260 експонатів спортивної літератури, інвентарю, нагородної та сувенірної атрибутики, виготовленої і розповсюдженої НОК України та відділенням за 25 років.

На окремому стелажі розміщено 40 популярних друкованих видань Національного олімпійського комітету України, національних федерацій з олімпійських видів спорту (боротьба, важка атлетика) та інформаційно-довідкові матеріали і поетичні збірки місцевих авторів («Сто років спорту на Поділлі», «Олімпійські призери: Хмельницька область», «Олімпійськими стежками », «Декатлон»).

Поліграфічна продукція представлена у вигляді плакатів, афіш, календарів, блокнотів, дипломів, нагрудних номерів та свідоцтв до «Олімпійського дня», «Олімпійського уроку», змагань на честь олімпійців.

Ще дві експозиції виділені для спортивного інвентарю (м’ячі, набори для настільного тенісу, бадмінтону, футболки, кепки, пакети тощо).

Вказана продукція розповсюджувалась щорічно переважно під час Всеукраїнських акцій НОК України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок».

Окремо розміщено сувенірну атрибутику (кубки, медалі, вимпели, брелоки, магніти, значки, авторучки, монети, конверти, марки, запрошення), яка виготовлялась для заохочення учасників таких заходів Національного Олімпійського комітету як «Олімпійський день», «Олімпійський урок», «Олімпійське лелеченя», «Do like olympians», а також до Олімпійських і Європейських ігор, Юнацьких Олімпійських ігор, Європейських юнацьких олімпійських фестивалів та змагань в регіоні.

Відвідувачі мають змогу ознайомитись з нагородною атрибутикою (Подяка, Почесна грамота, Почесна відзнака НОК України, Подяка, Почесна грамота Хмельницького обласного відділення НОК України), які отримали за розбудову Олімпійського руху відомі в краї фахівці спорту.

Щоденно виставку відвідують декілька груп школярів, студентів, ветеранів спорту, журналісти. Особливу їх увагу привертають вимпели з автографами Олімпійських чемпіонів 1952-2012 років.

Екскурсії з ними проводять керівники відділення та олімпійці, які проживають у місті Хмельницькому.

Виставка буде функціонувати до 20 січня 2016 року.

Останнє в медіа