Експозиція «Новорічна листівка другу» відкрилась у Миколаєві
29 Грудня 2015 Поділитися
Експозиція «Новорічна листівка другу»  відкрилась у Миколаєві

У переддень Нового року Миколаївське обласне відділення НОК України, обласний благодійний фонд «Індиго», департамент освіти, науки і молоді облдержадміністрації, під патронатом комісії «Жінки та спорт» НОК в Миколаївській області провели свято «Зимові феєрверки» та відкрили експозицію «Новорічна листівка другу».

Під час експозиції в обласній бібліотеці для юнацтва було представлено листівки, серед них ручної роботи, авторські фотолистівки.

Авторську листівку не придбаєш в кіоску. Це маленький витвір мистецтва і рукоділля, який є проявом творчості окремих авторів, переданий з рук в руки друзям та колегам.

Тема листівок має різноманіття втілень: від особистих до зображення явищ у мистецтві та соціальних подій. На жаль, в останні роки всі привітання віртуальні, електронною поштою, в соціальних мережах, ми відправляємо і отримуємо мало звичайних новорічних листівок.

Але ж це нескладно виправити, тим більше, коли перебираєш пам’ятні листівки, отримуєш велике задоволення і пригадуєш все хороше, що було пов’язане з ними.

Свою історичну сторінку в експозиції посіли антикварні новорічні листівки від часів початку минулого століття до його кінця.

Голова комісії «Жінки та спорт» НОК України в Миколаївській області, призерка Олімпійських ігор Інга Бабакова, заступник голови Комісії Оксана Черепанова та секретар Ольга Криницька привітали учасників і гостей з різдвяно-новорічними святами й нагородили пам’ятними дипломами. 

Медіа