На Нікопольщині стартував пілотний проект «Олімпійський дует! Учитель + учень»
30 Грудня 2015 Поділитися
На Нікопольщині стартував пілотний проект «Олімпійський дует! Учитель + учень»

У рамках спортивного та військово-патріотичного виховання на спортивній базі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району відбулося чудове спортивне свято, присвячене 25 річниці від дня заснування Національного олімпійського комітету України та пройшло на призи воїна АТО старшого лейтенанта Андрія Терещенка.

Пілотний проект «Олімпійський дует! Учитель + учень», започаткований вперше в Україні Дніпропетровським обласним відділенням НОК України пройшов в Нікопольському районі. Змагання з ігрового багатоборства пройшли зі стрітболу, настільного тенісу та пляжного волейболу.

В святково оформленому спортивному залі школи під звуки спортивних маршів, вишикувались спортсмени 16 шкіл району. Парад відкриття очолював директор школи-господарки Юрій Кавалер, який урочисто вніс олімпійський прапор.

Ведучий спортивного свята вчитель-методист Микола Корнєв, представив почесних гостей свята: Олену Антонову – бронзового призера Олімпійських ігор з легкої атлетики; Олександра Дювбакова – виконавчого директора Дніпропетровського відділення НОК України; Андрія Терещенка – старшого лейтенанта танкових військ, учасника АТО; Олександра Бортновського – голову райкому профспілки працівників освіти України та ветеранів спорту.

Чудові пісні у виконанні переможниці багатьох міжнародних та Всеукраїнських конкурсів учениці 9 класу Кам’янської ЗОШ Аліни Бурцевої зігріли серця присутніх на святі. Гучними оплесками зустріли виступ юних гімнасток учениць 2 класу Кам’янської ЗОШ, вихованців відділення художньої гімнастики спортивного клубу «Електрометалург» (міста Нікополя) Олександри Гришиної та Жанни Глущенко. На протязі всього спортивного свята добрий настрій створювала група підтримки у складі учениць 9 класу Кам’янської ЗОШ.

Учасники спортивного свята заочно привітали з днем народження Національний олімпійській комітет України та його президента Сергія Бубку. А призерка Олімпійських ігор Олена Антонова провела олімпійську розминку з учнями та учасниками спортивного форуму.

Змагання пройшли у безкомпромісній спортивній боротьбі, при шаленому ажіотажі та підтримці вболівальників. Все це надало змаганням неперевершеного характеру.

Всі команди учасники змагань отримали пам’ятні призи від Андрія Терещенка, спортивний інвентар від Дніпропетровського відділення НОК України, медалі та кубок від райкому профспілки працівників освіти України.

Призерами та переможцями ігрового багатоборства: «Олімпійський дует! Учитель + учень» стали:

1 місце – команда Кам’янської ЗОШ вчитель Олександр Клименко та учениця 11 класу Наталія Свірська)

2 місце - олімпійський дует Менжинської ЗОШ, Андрій Фініковський та учениця 10 класу Євгенія Дубинович

3 місце - команда Червоногригорівської ЗОШ, вчитель Світлана Огородня та учень 9 класу Чигрін Роман.

Організаційний комітет пілотного проекту має велику надію, що ці змагання стануть традиційними не тільки в Дніпропетровській області, а й в Україні.
 

Медіа