Турнір «Новорічні зустрічі» у Вінниці зібрав футбольних вундеркіндів
04 Січня 2016 Поділитися
Турнір «Новорічні зустрічі» у Вінниці зібрав футбольних вундеркіндів

З 4 по 6 січня на базі Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної тривав 8-й відкритий міжобласний турнір з футзалу «Новорічні зустрічі».

За медалі боролися найменші футболісти-вундеркінди 2007-2008 років народження.

Змагання спільними зусиллями організували обласні федерація футболу і відділення НОК України, міські спорткомітет, профспілка працівників освіти і адміністрація Палацу дітей та юнацтва. А ініціатором проведення турніру був заслужений тренер України з футболу Микола Кривов'язюк.

На урочистому відкритті виступили танцюристи з Палацу. Оплески глядачів зірвали і «бальники», і представники сучасного стилю танцювального мистецтва.

Юних футболістів та їхніх батьків привітали заступник голови спорткомітету Вінницької міської ради Роман Семчук, директор Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва Світлана Мусійчук і голова міської освітянської профспілки Петро Соловей.

– Турнір «Новорічні зустрічі» відкриває змагальний рік на Вінниччині. Також ми проводимо чемпіонат міста з футзалу серед аматорів, масовість в якому регулярно зростає. Виключно футзальних тренерів у Вінниці практично немає – просто взимку починають проводити заняття у приміщенні, – сказав Роман Семчук.

На старт вийшли шість команд: «Новатор» (Хмельницький), ДЮСШ (Хмільник) і решта вінницькі – ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, ФК «Олімпієць», «Темп» і «Мрія» Палацу дітей та юнацтва.

Вони грали за коловою системою. Матчі тривали два тайми по 15 хвилин.

Впевнено «золото» здобули господарі майданчику – команда «Мрія». Вона перемогла в усіх п'яти матчах. Разом з «мрійниками» трійку кращих склали вінницькі команди «Олімпієць» і «Темп».

Призерам вручили кубки і медалі, а кожен учасник отримав новорічний подарунок від Діда Мороза. Нагородили також найкращих гравців змагання (за амплуа) і кращих тренерів.

– Ці команди гравців молодшого шкільного віку практично вперше беруть участь в змаганнях. Наша команда «Мрія» тренується в такому складі 1,5 року. Найменшим її учасником є 6-річний Михайло Каташов – до речі, капітан колективу, – сказав тренер команди «Мрія» Микола Кривов'язюк.

– Це дуже потрібний турнір для найменших футболістів. Наша команда бере в ньому участь вже п'ятий рік поспіль. Діти завжди залишаються задоволеними, адже організатори «Новорічних зустрічей» готують гарні подарунки, – сказав тренер команди «Олімпієць» Ігор Стрельцов. – У 7-8 років діти вже не просто біжать вперед, а вміють обробляти м'яч і мають непогану фізичну підготовку.

Медіа