XIII Європейський юнацький олімпійський фестиваль 2017 року прийматиме Ерзурум
15 Січня 2016 Поділитися
XIII Європейський юнацький олімпійський фестиваль 2017 року прийматиме Ерзурум

Турецький Ерзурум активно готується до проведення найголовніших юнацьких континентальних змагань - XIII Європейський юнацький олімпійський фестиваль, що пройде взимку 2017 року.

Відзначимо, що раніше столицею цих змагань було обране Сараєво (Боснія і Герцеговина), але на прохання оргкомітету турніру Генеральна асамблея Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) прийняла їх відстрочку про проведення даного заходу. Тож ЄЮОФ пройде у місті в 2019 році.

Тим часом, в Ерзурумі протягом тижня проводитимуться інтерактивні презентації, які мають популяризувати Фестиваль та залучити якомога більше молоді задля пропаганди олімпійських ідеалів.

Це своєрідний освітньо-культурний проект, який охопить всіх учнів 4-5 класів і реалізується Національним олімпійським комітетом спільно з Міністерством освіти Туреччини. Під час таких інтерактивів, які включатимуть в себе і різноманітні конкурси та вікторини, а також відеофільми та мультфільми, дітей будуть знайомити з олімпською освітою, її філософією, спортивною культурою, вчитимуть основам здорового харчування, екологічній обізнаності тощо.

Також організатори планують залучати і уславлених спортсменів, які ділитимуться з юними олімпійцями своїм спортивним та життєвим досвідом.

 

Довідково:

Європейські Юнацькі Олімпійські фестивалі започатковані у 1990 році за ініціативи нинішнього почесного президента Міжнародного Олімпійського Комітету Жака Рогге, який на той час був головою ЄОК, і проводяться один раз на 2 роки.

Нині – ЄЮОФ став головним стартом для юних спортсменів континенту. У змаганнях беруть участь спортсмени віком від 14 до 18 років. 

Медіа