НОК та Coca-Cola: 20 років дружби
20 Січня 2016 Поділитися
НОК та Coca-Cola: 20 років дружби

В 2016 році Національний олімпійський комітет України і Компанія Coca-Cola святкують 20 років партнерства, дружби та підтримки українського спорту і олімпійського руху.

Співпраця між двома організаціями розпочалась ще в 1996 році, де компанія Coca-Cola виступила генеральним спонсором Національної Олімпійської збірної України на Іграх XXVI Олімпіади в Атланті. Згодом надійне плече і суттєву допомогу нашого партнера відчули вітчизняні спортсмени-учасники Олімпійських ігор, Юнацьких Олімпійських ігор та Європейських юнацьких олімпійських фестивалів різних років.

Завдяки численним спільним олімпійським проектам, програмам та акціям, серед яких, зокрема, «Олімпійський день», «Олімпійський урок», «Олімпійське лелеченя», Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», а за підтримки Coca-cola Foundation – проекти «Do Like Olympians» та «#ТиЛідер» до здорового способу життя залучено мільйони дітей й дорослих.

У 2007 році спільно було проведено Всеукраїнський конкурс на визначення талісману для Олімпійської збірної команди України. Честь бути символом-охоронцем отримало симпатичне лелеченя Вадима Яковенка з Полтави. До сьогодні наші спортсмени під пильним наглядом цих мудрих птахів, які є особливим символом в українській культурі, адже за давнім повір’ям лелека приносить щастя.

 

Пишаємось нашою плідною співпрацею, міцною дружбою та спільними перемогами!

 

Олімпійська родина дякує за підтримку!

 

Разом до нових олімпійських вершин!

Медіа