Відбулося засідання виконкому НОК України у Львівській області
25 Січня 2016 Поділитися
Відбулося засідання виконкому НОК України у Львівській області

22 січня, в день відзначення Дня Соборності України, за головування Юрія Турянського відбулося перше у 2016 році засідання виконкому НОК України у Львівській області.

Символічно, що до вітального слова долучився присутній гість з Полтавщини – виконавчий директор відділення НОК України у м. Комсомольську Микола Шишліков.

Перед початком засідання було відзначено представників Львівщини з нагоди 25-річчя НОК України; спортсменів Львівщини та їхніх тренерів за підсумками окремих місяців; переможців обласного конкурсу серед спортивних журналістів «Львівщина олімпійська» та лауреатів відкритого обласного конкурсу малюнку на олімпійську тематику під гаслом «НОК України – 25 років».

Серед великої кількості відзначених учасники Асамблеї засновників НОК України: один із перших віце-президентів НОК України, Почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури, Заслужений тренер України Мирослав Герцик та директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак, які отримали від НОК України плакетки з постановою та пам'ятною медаллю. Подяки НОК України отримали також член НОК України (1992−1998), перший голова Львівського обласного відділення НОК України (1995-1999), Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Віктор-Любомир Зубрицький; голова Львівського обласного відділення НОК України (2000-2005), член НОК України, професор Ігор Держко; один із представників Львівщини у складі НОК України, який на початку 2000 років провадив активну просвітницьку та управлінську роботу з організації фізкультурно-спортивного та олімпійського руху Львівщини, нині завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури, професор Юрій Петришин; начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, багаторічний перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області, Заслужений працівник фізичної культури та спорту Юрій Майборода; багаторічна голова регіонального відділення Олімпійської академії України, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області професор Оксана Вацеба; учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола.

Особливі оплески лунали також на прославу найкращих спортсменів Львівщини та їхніх тренерів за підсумками окремих місяців, серед яких:

- чемпіонка світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 60 кг Оксана Гергель (тренери Андрій Пістун та Юрій Копитко);

- бронзова медалістка VІ Всесвітніх ігор серед військовослужбовців у командних змаганнях з сучасного п'ятиборства Валерія Пермикіна (тренери Наталія Роговенко та Адам Прибило);

- чемпіонка світу з бодібілдингу Оксана Бригідир;

- бронзовий призер другого етапу Кубку світу з велосипедного спорту на треку в індивідуальній гонці на 15 км (скретч) Роман Гладиш (тренери Василь Шаповалов та Андрій Каргут).

Окрім великої кількості спортивних журналістів серед яких: Василь Тріска, Василь Старецький, Софія Войцехівська (Львівська регіональна дирекція філії Національної телекомпанії України), Богдан Пастернак (агенція «Гал-інфо»); Сергій Матійко (сайт Дрогобицької районної державної адміністрації); Марічка Думич (ТРК «Люкс 24»); Наталія Васьо («Галичина спортивна»); Олена Садовник («Високий Замок»); Марічка Алексевич (ТВО «Львівське радіо» філії Національної телекомпанії України Львівської регіональної дирекції), за участю членів спеціального журі – художників Марти Сухані та Романа Дмитрика було нагородження лауреатів конкурсу малюнків олімпійської тематики під гаслом «НОК України - 25 років!». Упродовж листопада-грудня 2015 року на адресу відділення НОК України у Львівській області надійшло понад 300 малюнків майже з усіх куточків області. Приємною несподіванкою було отримання малюнків від учнів української гімназії ім. Маркіяна Шашкевича з міста Перемишля (Польща); школяра з міста Дніпропетровська з привітанням до ювілею НОК України; дітей з інвалідністю – вихованців центру дитячої та юнацької творчості з м. Золочева.

Відтак під час розгляду порядку денного розглянуто питання щодо підготовки спортсменів Львівщини до участі в II зимових Юнацьких Олімпійських іграх (Ліллехаммер, Норвегія, 12-21 лютого 2016 року) та Іграх ХХХІ Олімпіади (Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 5-21 серпня 2016 року).

Члени виконкому затвердили план роботи відділення НОК України у Львівській області на 2016 рік та перелік спортивних заходів, які пропонуються під патронат НОК України у 2016 році.

Медіа