Призери I зимових Юнацьких Олімпійських ігор діляться досвідом зі своїми колегами
03 Лютого 2016 Поділитися
Призери I зимових Юнацьких Олімпійських ігор діляться досвідом зі своїми колегами

Вже зовсім скоро норвезький Ліллехаммер стане другою столицею зимових Юнацьких Олімпійських ігор і збере найсильніших атлетів Планети, які отримають унікальний шанс стати частиною олімпійського руху.

Саме така можливість 4 роки назад була надана учасникам I зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2012 року в Інсбруку. 4 атлети сповна скористались неї, ставши призерами історичних Ігор – фігуристи Олександра Назарова – Максим Нікітін, Ярослав Паніот та представниця шорт-треку Марія Долгополова.

 

Срібні призери I ЮОІ-2012 дали відповіді на три запитання:

1. Чим запам’ятались I зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2012 року в Інсбруку?

2. Що для вашої кар’єри дали ці змагання?

3. Що можна побажати юним спортсменам, які їдуть на II зимові ЮОІ в Ліллехаммер?

 

Срібні призери I зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2012 року з фігурного катання Олександра Назарова – Максим Нікітін

1. Вже минуло чотири роки з I ЮОІ. Дійсно, час летить непомітно, але спогади досі викликають бурю емоцій! Перша Юнацька Олімпіада була для нас величезним поштовхом у кар’єрі. Ніколи не зможемо забути ті пережиті емоції.

2. Медаль на Іграх була нашим першим великим досягненням, до якого ми йшли дуже довго, до якого ми готувалися наполегливо і вперто. В Інсбруку була ідеальна організація і неймовірна краса ... Всі спогади і емоції неможливо описати словами.

3. Щасливчики, яким вдалося відібратись на ІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри безперечно запам'ятають цей момент у своєму житті! Бажаємо всім учасникам удачі та віри в себе! Нехай вони отримають задоволення від тієї атмосфери що чекає на них. Дуже шкода, що на ці Ігри можна потрапити лише один раз, але ми вдячні долі за подаровану можливість.

 

Срібна призерка I зимових ЮОІ-2012 з шорт-треку Марія Долгополова

 

1. Запам’ятались своєю неповторною атмосферою. Оскільки це були мої перші великі змагання, я ніколи не бачила такої «метушні» J, але вона мені дуже сподобалася. На подальших виїздах я зрозуміла, що це частина спорту та змагань, коли всі метушаться, готуються до стартів, зустрічають друзів тощо.

2. Для моєї кар’єри ці змагання означають СТАРТ! Бо тоді я ще не була впевнена, що буду точно займатися шорт-треком, і що це буде те, чим я зараз живу.

3. Звичайно бажаю перемоги! Не нервувати і не хвилюватися, все і всі навколо доброзичливі. Найголовніше отримувати позитив та хороші спогади!

 

Срібний призер I ЮОІ-2012 з фігурного катання Ярослав Паніот 

Бажаю всім спортсменам не переживати і бути спокійними, тоді у них все вийде.

Медіа