На білбордах Львова – знову найкращі спортсмени Львівщини
09 Лютого 2016 Поділитися
На білбордах Львова – знову найкращі спортсмени Львівщини

За ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості у Львові вже не вперше з’являються білборди із зображеннями найкращого спортсмена області за підсумками окремого місяця.

Після певної перерви на вулицях міста знову з’явилися такі білборди. Саме цими днями львів’яни і гості обласного центру можуть побачити на них зображенням майстра спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Романа Гладиша.

Саме його члени виконкому відділення НОК України у Львівській області та члени колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації визначили найкращим спортсменом краю за підсумками грудня 2015 року. Це почесне звання перспективний молодий спортсмен виборов завдяки бронзовій нагороді в індивідуальній гонці на 15 км (скретч) на другому етапі Кубку світу з велосипедного спорту на треку.

Відтак вперше на білбордах з’явиться й фотозображення найкращого паралімпійця Львівщини за підсумками 2015 року в категорії  «Найкращий спортсмен з інвалідністю». Заслужено таким спортсменом став учасник та призер Паралімпійських ігор, багаторазовий чемпіон та призер Кубків світу, чемпіонатів світу та Європи з фехтування на візках бужанин Антон Дацко. Один із таких білбордів буде встановлено і в рідному місті Антона Дацка – місті Буську.

Така акція стала можливою завдяки співпраці відділення НОК України у Львівській області з інформаційними партнерами: компаніями –операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс» та «Комтех-аутдор».

Медіа