З нагоди відкриття Юнацької Олімпіади у Вінниці провели спортивну вікторину і олімпійську зарядку
15 Лютого 2016 Поділитися
З нагоди відкриття Юнацької Олімпіади у Вінниці провели спортивну вікторину і олімпійську зарядку

З нагоди відкриття II зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які розпочалися в норвезькому Ліллехаммері, у Вінниці підняли Олімпійський прапор та влаштували спортивно-розважальну програму.

Захід відбувся на Майдані Незалежності, що біля міської ради. На нього були запрошені юні вихованці спортивних шкіл, прихильники спорту та всі бажаючі.

Голова відділення НОК України Вінницької області дворазовий срібний призер Олімпійських ігор з плавання Павло Хникін, оголосив вітання від президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки, а також особисто поздоровив учасників заходу з початком Юнацької Олімпіади.

На урочистому відкритті також були присутні начальник управління фізичної культури і спорту Вінницької облдержадміністрації срібний олімпійський призер з велоспорту Сергій Чернявський, голова спорткомітету Вінницької міської ради заслужений тренер України з боксу та універсального бою Сергій Краєвський, бронзова призерка Олімпіади з веслування на байдарках і каное Ганна Балабанова.

Честь підняти Олімпійський прапор довірили бронзовій призерці І літньої Юнацької Олімпіади (з бігу) Олені Колесніченко, учаснику І літньої Юнацької Олімпіади (зі стрибків у довжину) Вадиму Адамчуку, срібному та бронзовому призеру І літньої Юнацької Олімпіади (з веслування на байдарках і каное) Анатолію Мельнику.

Після урочистої частини юні фізкультурники взяли в олімпійській зарядці DO LIKE OLYMPIANS! («Роби, як Олімпійці»!). Вправи демонстрували вихованки спортклубу «Прем'єра». Далі розпочалася вікторина для дітей (із питаннями на олімпійську тематику), переможці якої отримували призи. Її весело і завзято провів місцевий шоумен Євген Лигін.

Наприкінці заходу всі учасники отримали невеличкі сувеніри від відділення НОК України Вінницької області.

– Олімпіада пов'язана із загальнолюдськими принципами взаємовідносин, вона пропагує важливі ідеали. В першу чергу, йдеться про мир на всій Землі. Недарма в давнині під час Олімпійських ігор навіть зупинялися війни, – сказав Павло Хникін. Серед учасників зимової Юнацької Олімпіади вінничан немає, адже зимові види спорту у нас не особливо розвинені. Зрозуміло, це малосніжні зими в нашому регіоні.

– Сподіваємося, що серед вінничан будуть учасники літніх Олімпійських ігор в Бразилії. Вже кілька наших спортсменів виконали необхідні олімпійські нормативи, а стрілець Олексій Денисюк здобув ліцензію на Паралімпіаду. Найбільше сподівань ми покладаємо на пріоритетні в нашому регіоні олімпійські види спорту: велоспорт, легку атлетику, бокс, веслування на байдарках і каное тощо, – відзначив Павло Хникін.

Медіа