У Луцьку замайорів Олімпійський прапор
15 Лютого 2016 Поділитися
У Луцьку замайорів Олімпійський прапор

З 12 по 21 лютого 2016 року в норвезькому місті Ліллехаммер відбуваються ІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри. З-поміж 71 країни-учасниці, в іграх візьме участь і українська збірна. З цієї нагоди в усій країні сьогодні відбувається урочисте підняття Олімпійського прапора. І хоч цьогоріч волинян у складі збірної країни на Юнацькій Олімпіаді немає, та стяг спортивних змагань замайорів і в Луцьку.

Свято Олімпійського прапора відбулося 12 лютого, в стінах Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Заступник голови Волинської обласної ради, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області Роман Карпюк передав вітання від голови облради Ігоря Палиці, який постійно переймається проблемами спорту в області та від усього депутатського корпусу.

«Ще в давнину було заведено: коли починаються Олімпійські ігри - припиняються всі війни. Всі складають зброю, і поки спортсмени змагаються на Олімпіаді - ніхто не воює. Якщо хтось розпочинає війну в цей день – всі збираються разом і знищують цю непокірну країну-агресора. Свято Олімпійського прапора має об'єднати всі народи, адже сьогодні в усіх столицях світу, в найбільших містах піднімається цей стяг», - зауважив він і оголосив привітання від президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

Привітав ліцеїстів зі святом Олімпійського прапора чемпіон Паралімпійських ігор, заслужений майстер спорту з лижних гонок та біатлону Юрій Костюк. «Приємно, що традиція підняття прапору Національного олімпійського комітету підтримується на Волині, як і в усьому світі. Хай цей стяг майорить в кожному серці», - звернувся він.

Місце проведення цього заходу обрали недарма. Адже вихованці військового ліцею були неодноразовими призерами на всеукраїнських змаганнях. Серед випускників закладу – чимало переможців і призерів. Тож, не виключено, що й сьогодні в лавах ліцеїстів, які прийшли на урочистості, є майбутні чемпіони й олімпійці.

Державний прапор України піднімав ліцеїст 11 класу Дмитро Мерчук – переможець Чемпіонату Європи з карате-кіокушинкай. А Олімпійський прапор підняв Владислав Левчук - капітан збірної команди ліцею, яка перемогла у всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді.

Медіа