На Львівщині під час проведення всеукраїнського юнацького турніру «Зимовий Трускавець» піднято Прапори України та НОК України
15 Лютого 2016 Поділитися
На Львівщині під час проведення всеукраїнського юнацького турніру «Зимовий Трускавець» піднято Прапори України та НОК України

12 лютого в місті Трускавці Львівської області успішно завершився ХІV Всеукраїнський дитячий турнірі з тенісу «Зимовий Трускавець» серед юнаків і дівчат віком до 10 та до 12 років.

В ігрових залах дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» та трускавецького санаторію «Карпати» змагалися 63 юних тенісистів з Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Одеської, Київської та Львівської областей України.

Організатори турніру – Львівська обласна федерація тенісу, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради та ДЮСК «Спортовець» за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

З нагоди відкриття та проведення Других зимових юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері (Норвегія), під проведення Всеукраїнського юнацького турніру «Зимовий Трускавець» у ігровому залі ДЮСК «Спортовець» разом з прапором України було піднято й прапор Національного Олімпійського Комітету України.

На урочисте закриття змагань завітав також Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, який привітав учасників змагань та побажав юним спортсменам успіхів у спорті та олімпійських досягнень членам збірної команди України.

Відтак серед дівчат віком до 12 років у фінальному поєдинку перемогу виборола вихованка відділення тенісу дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Яна Микитин (м. Трускавець), яка перемогла Анастасію Дядченко (м. Тернопіль). Третє місце посіла Ольга Ковпак (м. Львів).

У парному розряді серед дівчат віком до 12 років перше місце за парою Яна Микитин / Анастасія Дядченко, друге місце у активі львів'янок Мирослави Зеленчук та Каріни Чад.

Серед юнаків до 12 років золоту медаль виборов Артем Джурджа (м. Ужгород). ІІ місце – Захар Петровський (м. Тернопіль ), ІІІ місце – Артем Заїкін ( м. Львів).

В особистій першості серед юнаків віком до 10 років бронзовим призером турніру став трускавецький тенісист Михайло Плоскодняк, уступивши першість своїм ровесникам зі Львова - Колесниченко Олександр – І місце, Мрачковський Михайло – ІІ місце.

Серед дівчат віком до 10 років призерами турніру виявилися львів'янки: І місце - Анастасія Коляда, ІІ місце – Анастасія Мураль, ІІІ місце – Діана Феоктистова.

Усі призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Нагородження проводили: міський голова м. Трускавець Андрій Кульчинський, завідувач відділу сім'ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль та головний суддя змагань, суддя національної категорії Анатолій Стасюк (м. Львів).

Медіа