Свято Олімпійського прапора в м.Рівне
15 Лютого 2016 Поділитися
Свято Олімпійського прапора в м.Рівне

З нагоди відкриття II зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які приймає норвезький Ліллехаммер, в ДЮСШ №1 м. Рівного відбулось свято Олімпійського прапора, яке традиційно проводиться в нашій державі на честь Олімпійських ігор, Юнацьких Олімпійських ігор, Європейських ігор.

Ця спортивна школа вибрана невипадково, адже тут протягом багатьох років готується резерв збірної команди України з фрістайлу (акробатика). Вихованцями школи в різні роки були учасники зимових Олімпійських ігор Тетяна Козаченко, Олена Юнчик, Юрій Стецько, Ольга Полюк, Анастасія Новосад.

Знаючи, що в програмі змагань з фрістайлу зимових Юнацьких Олімпійських ігор немає дисципліни «акробатика» тренери спортшколи впроваджують нову для них та учнів дисципліну «слоупстайл» і впевнено заявляють, що через чотири роки поборються за путівки на IIІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри уже в «слоупстайлі».

В урочистостях з нагоди відкриття II зимових Юнацьких Олімпійських ігор взяли участь Микола Петренчук – голова Відділення НОК України в Рівненській області, Юрій Заяць - начальник відділу спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, Галина Досова – Заслужений тренер України з фрістайлу, а також, учні ДЮСШ їх батьки та тренери.

На згадку про свято Микола Петренчук вручив колективу школи олімпійський календар та спортивну літературу, а всі учасники свята отримали сувеніри від Відділення НОК України в Рівненській області.

Медіа