Всеукраїнські акції «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» крокують Черкащиною
09 Березня 2016 Поділитися
Всеукраїнські акції «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» крокують Черкащиною

У лютому та березні поточного року в рамках Всеукраїнських акцій «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» працівники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області відвідали районні бібліотеки Монастирищенського, Чигиринського районів та завітали до бібліотеки с. Сагунівка Черкаського району.

У бібліотеках за ініціативи обласного осередку НОК створено постійно діючі «Олімпійські куточки».

Книги, які були передані бібліотекам, – це результат копіткої роботи співробітників Національного олімпійського комітету, Олімпійської академії України, викладачів Національного університету фізичного виховання і спорту України, федерацій з олімпійських видів спорту, ради ветеранів фізичної культури та спорту, журналістів, спортсменів, які надавали інформацію та фотоматеріали.

«Головною метою акцій є пропаганда олімпійського руху, здорового способу життя та поширення ідей олімпізму в Черкаській області, - зазначає відповідальний секретар відділення Іван Урста. – Для нас важливо, аби жителі області не лише переймалися здоровим способом життя, займалися фізичними вправами, але й дізнавалися про здобутки наших атлетів, про їх досягнення на олімпійській арені, загалом здобували олімпійську освіту. Започаткував таку активну роботу відділення із дітьми та молоддю області наш голова Андрій Більда. І хоча він зараз є солдатом Збройних сил України, ми продовжуємо втілювати в життя всі його починання».

Відділення Національного олімпійського комітету України й надалі проводитиме Всеукраїнські акції «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок» в бібліотеках Черкаської області.

Медіа