В Києві стартував новий проект НОК #OlympicLab
11 Березня 2016 Поділитися

Сьогодні в Олімпійському домі було дано старт новому проекту Молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх Віри Передерій, який реалізується Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету - #OlympicLab.

#OlympicLab – це проект, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, дізнатися про секрети активного та здорового способу життя та отримати унікальний шанс поринути у культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.

#OlympicLab включатиме в себе шість етапів, серед яких: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари щодо здорового способу життя, практичні заняття про правильне харчування (Eat smart), знайомство школярів із історією та філософією олімпізму, волонтерський рух.

В презентації проекту взяли участь член МОК, віце-президент НОК України, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов, президент Олімпійської академії України, член виконкому НОК Марія Булатова, директор Олімпійської академії України Валентина Єрмолова, начальник Управління Олімпійського руху НОК України, призер Олімпійських ігор Ганна Сорокіна, директор гімназії «Потенціал» Алла Малішевська, директор школи I-III ступенів №78 Світлана Гайова та юні любителі спорту – учні 14-16 років гімназії «Потенціал» та школи №78 - одних із найкращих шкіл в системі олімпійської лсвіти, що брали активну участь в різних проектах під час Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні та Інсбруку.

Презентувала #OlympicLab молодий посол від України на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх в Ліллехаммері-2016, учасниця Олімпійських ігор з художньої гімнастики Віра Передерій.

Юні гості Олімпійського дому стали учасниками ментального тренінгу, який є важливим компонентом у психологічній підготовці будь-якого спортсмена. Своїми практичними навичками поділилися кандидат медичних наук, заступник голови Медичної Комісії НОК Ігор Олексенко та уславлені олімпійці, призерки Олімпійських ігор - «художниця» Анна Безсонова та легкоатлетка Олена Говорова.

Медіа