Луцьк приймав друзів
23 Березня 2016 Поділитися
Луцьк приймав друзів

На базі Луцького педагогічного коледжу під патронатом Національного олімпійського комітету України відбувся 25-й Всеукраїнський волейбольний турнір «Волинь зустрічає друзів – 2016».

Участь у турнірі брали жіночі команди вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Цьогоріч на змагання приїхали близько 80 учасників у складі восьми команд з Івано-Франківщини, Львівщини, Вінниччини, Житомирщини, Буковини та Волині.

Привітати гостей прийшли заступник голови Волинської обласної ради та за сумісництвом голова відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській обрості Роман Карпюк, заступник голови осередку НОК Микола Зайченко, міський голова Микола Романюк та його заступник Андрій Киця, голова комітету із фізичної культури та спорту міськради Юрій Волинець та інші.

Директор педагогічного коледжу Петро Бойчук зауважив, що у стінах закладу завжди раді приймати юних волейболісток. Він подякував усім, хто протягом 25-ти років робив усе, щоб цей турнір відбувався на належному рівні.

Спортивні моменти заходу пройшли на високому організаційному рівні, переможці та призери волейбольного турніру отримали медалі та кубки від Національного олімпійського комітету України. 

 

 

Медіа