Відбулося засідання Комісії НОК по роботі зі спортивними федераціями
24 Березня 2016 Поділитися
Відбулося засідання Комісії НОК по роботі зі спортивними федераціями

Сьогодні в Олімпійському домі під головуванням віце-президента Національного олімпійського комітету України, першого заступника Міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула й за участю президента НОК України Сергія Бубки Комісія по роботі зі спортивними федераціями обговорила нагальні питання своєї роботи.

Під час засідання керманич НОК відзначив: «Співпраця з національними федераціями та підтримка спортсменів і тренерів з різних видів спорту завжди була та залишається пріоритетним завданням у діяльності НОК України. Яскраве підтвердження - середньостатистичний план бюджету Олімпійського комітету останніх років передбачає для федерацій 50% всієї запланованої фінансової допомоги».

Він додав: «Незважаючи на складні часи НОК продовжує виконувати усі зобов'язання перед суб'єктами олімпійського руху. Окрім стандартних форм допомоги федераціям Національним олімпійським комітетом було залучено додаткові цільові кошти від міжнародних організацій – Міжнародного Олімпійського Комітету, Асоціації національних олімпійських комітетів, Європейських Олімпійських комітетів у розмірі 700 тисяч доларів».

Сергій Бубка відзначив що Олімпійським комітетом додатково виділено антикризовий грант, який на сьогоднішній день використовується «як стабілізаційний» і з нього надається допомога на участь збірних у міжнародних змаганнях. НОК також виплачує стипендії 68 провідним українським спортсменам для підготовки до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро на загальну суму більше 360 тисяч доларів.

Під час засідання члени Комісії затвердили план роботи на поточний рік, обговорили програму Олімпійської Солідарності МОК «грант для команд» й затвердження проекту розподілу очок, нарахованих федераціям з олімпійських видів спорту за результатами участі спортсменів у змаганнях 2015-2016 років.

Учасники також обговорили питання щодо нової редакції Положення про порядок надання допомоги НОК федераціям та фізичним особам.

Усі напрацьовані пропозиції Комісії будуть розглянуті на найближчому засіданні Виконавчого комітету НОК України.

Медіа