Виконком НОК висловлює глибоку стурбованість щодо можливої ліквідації Міністерства молоді та спорту
25 Березня 2016 Поділитися
Виконком НОК висловлює глибоку стурбованість щодо можливої ліквідації Міністерства молоді та спорту

Виконком Національного олімпійського комітету України висловлює глибоку стурбованість щодо можливої ліквідації Міністерства молоді та спорту.

У відповідальний період підготовки до Ігор ХХХІ Олімпіади, яка вже за 133 дні розпочнеться в бразильському Ріо-де-Жанейро, такий крок може поставити під загрозу ефективність забезпечення належного підготовчого процесу та великого спектру організаційних питань, пов’язаних з цим.

Більше того, як свідчить досвід численних минулорічних трансформацій, відсутність центрального органу виконавчої влади, що опікується питаннями фізичної культури та спорту, ставить під загрозу як розвиток спорту вищих досягнень, так і  забезпечення фізичної культури як основного чинника здоров’я нації.

Українські спортсмени попри різні труднощі продовжують прославляти нашу країну в світі, а на честь їх перемог над найпрестижнішими світовими аренами підіймається державний прапор та лунає гімн України.

З огляду на те, що розвиток фізичної культури і спорту є одним із пріоритетів державної політики Національний олімпійський комітет виступає за збереження Міністерства молоді та спорту.

Медіа