Сергій Бубка взяв участь в урочистому відкритті Кубка України зі стрибків у воду
31 Березня 2016 Поділитися

Сьогодні в сучасному спортивному комплексі «Ліко» відбулися урочистості з нагоди Відкритого Кубка України зі стрибків у воду, в якому візяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, президент Федерації зі стрибків у воду України Ігор Лисов.

Під час заходу головний олімпієць країни відзначив славні та гарні традиції стрибків у воду в Україні. «Ми пишаємося успіхами наших спортсменів на Олімпійських іграх: Анною Сорокіною, Оленою Жупіною, Іллею Квашею та іншими. Українські стрибуни у воду регулярно демонструють високу майстерність, стабільність гарних виступів на чемпіонатах світу та Європи, посідаючи на найпрестижніших стартах призові місця».

Сергій Бубка висловив впевненість, що Відкритий Кубок України, який зібрав не тільки найсильніших стрибунів України, а й гостей з Білорусі, Грузії, Швеції, стане важливим етапом підготовки до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, що у стрибунів у воду вже завершився ліцензійний відбір й на Іграх-2016 Україну представлятимуть 7 спортсменів.

Керманич НОК подякував за вагомий внесок у розвиток цього чудового виду спорту в Україні та розбудову спортивної інфраструктури Ігорю Лисову, побажавши українській родині стрибунів у воду вдалої підготовки та гарного виступу в олімпійському Ріо.

За гарні виступи на міжнародній арені Сергій Бубка вручив нагороди Національного олімпійського комітету України керівництву Федерації зі стрибків у воду, спортсменам, тренерам та разом з почесними гостями церемонії відкриття вручив нагороди переможцям змагань Кубка України зі стрибків у воду у міксті.

Після урочистого відкриття почесні гості переглянули змагання зі стрибків у воду серед чоловіків (трамплін, 3 м)  , перемогу в яких святкував наш призер Олімпійських ігор-2008 Ілля Кваша.

Відзначимо, Відкритий Кубок України триватиме до 4 квітня в сучасному спортивному комплексі «Ліко» за адресою: вул. Маршала Конєва, 8.

Медіа