Олексій Касьянов - спортсмен березня в Запоріжжі
04 Квітня 2016 Поділитися

Визначено переможців щомісячного конкурсу на звання найкращого спортсмена і тренера, який традиційно проводить відділення Національного олімпійського комітету України в Запорізькій області та Асоціація спортивних журналістів.

Лауреатами першого весняного місяця стали багатоборець Олексій Касьянов і його наставник - Заслужений тренер України Дмитро Льопа.

У березні Олексій вдруге в своїй кар’єрі став срібним призером чемпіонату світу в семиборстві. Нагадаємо, планетарна першість в приміщенні проходила у американському Портленді.

Українець із сумою 6182 очки став другим у змаганнях багатоборців. Випередив запорожця лише Олімпійський чемпіон американець Ештон Ітон з найкращим результатом сезону в світі - 6470. Сума в 6182 очка стала кращою в нинішньому сезоні для Олексія Касьянова. Н

а сьогоднішній день запорізький багатоборець з цим показником посідає друге місце в світовому рейтингу (після Ітона) і перше в європейському!