Сергій Бубка взяв участь в заходах з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку
06 Квітня 2016 Поділитися

Сьогодні, 6 квітня, весь світ відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, який започаткований Організацією Об’єднаних Націй.

З нагоди свята у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №87 імені О.П.Довженка у місті Києві відбувся відкритий загальношкільний урок «Спорт – шлях до миру, розвитку, здоров'я, дружби та успіху».

У заході взяли участь президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому МОК, чемпіон спорту ЮНЕСКО, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, координатор ООН в Україні Ніл Вокер, заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції, віце-президент Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту Микола Мовчан.

«Сьогодні дійсно особливий день, адже весь світ святкує Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. Дуже вдячний ООН за те, що у вирішенні своїх основних завдань – підтримці та зміцненні міжнародного миру і безпеки – приділяє значну увагу нашій країні», - сказав керманич НОК України.

Він закликав учнів школи бути й надалі активними та вести здоровий спосіб життя, відзначивши: «Спорт – це посол миру та дружби. Загартовуючи характер та волю, спорт дарує здоров'я та гарне самопочуття, дає можливість знайти нових друзів. Він вчить боротися в чесній боротьбі, грати по правилам, постійно удосконалюватися».

Під час зустрічі Сергій Бубка передав для потреб школи спортивний інвентар та олімпійську літературу, а також вручив найкращим юним спортсменам школи, їх вчителям та директору учбового закладу подарунки і нагороди від НОК України.

Відзначимо, рішення щодо відзначення цього Дня було одноголосно прийнято у 2013 році під час Генеральної Асамблеї ООН. Воно й недивно, адже спорт, будучи одним з інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співпраці, солідарності, терпимості, розуміння та соціальної інтеграції на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а також є своєрідним каталізатором соціальних змін у всіх куточках світу.

Національний олімпійський комітет України, починаючи з 2013 року, активно підтримує дану ініціативу та щороку проводить чимало заходів по всій країні, а саме майстер-класи уславлених спортсменів, зустрічі з Олімпійськими чемпіонами та призерами, різноманітні конкурси та лекції на спортивну тематику тощо.

Медіа