Олексій Денисюк став найкращим спортсменом березня на Вінниччині
07 Квітня 2016 Поділитися
Олексій Денисюк став найкращим спортсменом  березня на Вінниччині

У відділенні Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області 6 квітня відбулося традиційне нагородження найкращого спортсмена області.

У березні ним визнали 26-річного представника кульової стрільби Олексія Денисюка, який представлятиме Україну на Паралімпійських іграх-2016. Спортсмен місяця по традиції отримав грошовий сертифікат на суму 3 тисячі гривень.

У першому весняному місяці вінничанин чудово виступив на Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, який розігрувався в Бангкоку (Таїланд). Він став абсолютним чемпіоном змагань у стрільбі з пістолета, здобувши в різних вправах 3 золоті нагороди.

«Завдяки черговому успіху Олексій Денисюк підтвердив своє право виступити на Паралімпійських іграх, хоча ліцензію він здобув значно раніше. В Таїланді у категорії вінничанина було близько півсотні суперників. Найбільш сильні – китайці і корейці. Але Олексій став кращим з беззаперечною перевагою», – розповів наставник спортсмена, заслужений тренер України Денис Мустафаєв.

Олексій Денисюк – майстер спорту міжнародного класу, вихованець спорттовариства «Інваспорт». Раніше він був неодноразовим переможцем Кубків світу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату. 

Медіа