В Києві вшанували юних тріумфаторів Юнацьких Олімпійських ігор
09 Квітня 2016 Поділитися
В Києві вшанували юних тріумфаторів  Юнацьких Олімпійських ігор

Сьогодні під час X Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року» відбулося вшанування медалістів ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Ліллехаммері, а саме: чемпіонки з біатлону Христини Дмитренко, срібного призера з фігурного катання Івана Шмуратка та бронзової призерки зі сноубордингу Дарини Дмитренко.

Ця подія стала логічним продовженням політики Національного олімпійського комітету щодо постійної підтримки та допомоги українським спортсменам і їх тренерам. Зокрема, з квітня протягом року усім медалістам Юнацьких Ігор-2016 та наставникам будуть виплачуватися щомісячні стипендії НОК.

Разом з цим, Олімпійський комітет долучає до гарної традиції щодо підтримки провідних українських атлетів своїх добрих друзів.

Так, сьогодні на сцені Київського національного академічного театру оперети тріумфатори ЮОІ-2016 отримали грошові сертифікати від компанії «Епіцентр», а також цінні подарунки від «Першої приватної броварні».

Заслуженими нагородами також відзначені наставники наших юних медалістів: старший тренер юнацької збірної України з біатлону і тренер Христини Дмитренко Олександр Ворчак, тренер Івана Шмуратка Віра Вольпова і тренер Дарини Кириченко Ярослав Климентовський.

Дипломи та чудові подарунки юним спортсменам та тренерам вручили володарі Малих Кришталевих Глобусів з біатлону та фристайлу – Сергій Семенов та Олександр Абраменко відповідно, директор з маркетингу «Першої приватної броварні» Максим Васильєв, заступник генерального директора Національної мережі гіпермаркетів «Епіцентр» Володимир Гончаров.

Медіа