Україна отримала представника у Європейській федерації важкої атлетики
11 Квітня 2016 Поділитися
Україна отримала представника у  Європейській федерації важкої атлетики

Олімпійський чемпіон з важкої атлетики, віце-президент Федерації важкої атлетики України, заступник голови Комісії атлетів Національного олімпійського комітету Олексій Торохтій був обраний членом виконкому Європейської федерації важкої атлетики (EWF).

Під час чемпіонату Європи, який з 10 квітня по 16 квітня триває в Норвегії, відбувся виборчий конгрес до Європейської федерації важкої атлетики. Шляхом таємного голосування делегатами від кожної європейської країни кожні чотири роки обирається склад керуючого органу Федерації.

Цього року на Конгресі були присутні 44 представники європейських країн. У ході таємного голосування президентом EWF було обрано італійця Антоніо Урсо, генеральним секретарем – турка Хасана Аккуса, які до цього й очолювали Європейську федерацію. До складу виконкому EWF одним із 6 членів було обрано українця Олексія Торохтія.

Слід відзначити, що востаннє представник України обирався до складу Європейської федерації важкої атлетики у 2008 році.

Олімпійська родина України вітає Олексія з призначенням і бажає плідної й ефективної роботи заради розвитку та популяризації важкої атлетики як в Україні, так і в Європі!

 

Медіа