Учні столичних шкіл долучилися до другого етапу нового проекту НОК #OlympicLab
19 Квітня 2016 Поділитися

Сьогодні в Гранд Холі «Софіївський» готелю «Прем’єр Палац», партнера Національного олімпійського комітету, відбувся другий етап нового проекту Молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх Віри Передерій, який реалізується Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету - #OlympicLab.

Нагадаємо, що #OlympicLab – це проект, який дає можливість учнівській молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри, познайомитися із зірковими атлетами та тренерами України, дізнатися про секрети активного та здорового способу життя та отримати унікальний шанс поринути у культурно-освітню програму Юнацьких Олімпійських ігор.

#OlympicLab включає в себе шість етапів, серед яких: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари щодо здорового способу життя, практичні заняття про правильне харчування (Eat smart), знайомство школярів із історією та філософією олімпізму, волонтерський рух.

Старт проекту було дано на початку березня в Олімпійському домі. Тоді юні шанувальники спорту стали учасниками ментального тренінгу, який є важливим компонентом у психологічній підготовці будь-якого спортсмена. Своїми практичними навичками поділилися уславлені олімпійці, призерки Олімпійських ігор - «художниця» Анна Безсонова і легкоатлетка Олена Говорова, а також кандидат медичних наук, заступник голови Медичної Комісії НОК Ігор Олексенко.

Сьогодні героями другого етапу проекту, а саме олімпійського чату, стали Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Олексій Торохтій та чемпіон світу, Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

У заході взяли участь директор Олімпійської академії України Валентина Єрмолова, призер Олімпійських ігор Ганна Сорокіна, дворазова призерка Олімпійських ігор з вітрильного спорту Олена Пахольчик, директор гімназії «Потенціал» Алла Малішевська та юні любителі спорту – учні 14-16 років гімназії «Потенціал» та ліцею №171 «Лідер», спортсмени ДЮСШ «Восход» з боксу та ДЮСШ з греко-римської боротьби.

Уславлені олімпійці поділилися зі школярами своїми життєвими та спортивними історіями, відповіли на усі запитання, взяли з ними участь у конкурсах та вікторинах, надихнувши підростаюче покоління на досягнення нових висот.

Медіа